על עצמי


שלום לכם,

שמי שרה נייס אני נשואה ואם לארבעה ילדים וסבתא לשני נכדים מקסימים. 

כאמא מתחילה ובמהלך השנים הראשונות גם אני ,כמו רבים מחבריי, חיפשתי דרכים להתמודד עם האתגרים שהציבו בפני ילדיי מרגע שהפכתי לאמא שלהם, האדם שהם צריכים לסמוך עליו. אמא שתדאג לכל צרכיהם בהוררה ובעתיד ולא רק במובן הפיזי. אלא למעשה הרבה יותר במובן הרגשי. 

רציתי לדעת מה נכון לעשות כדי להביא את הילדים שלי למקום בו יהיו אנשים טובים, ויחד עם זאת אנשים שטוב להם בחיים. שיהיו מאושרים! רציתי לדעת איך ליצור אווירה רגועה בבית, איך ליצור שיתוף פעולה של ילדי, איך להמנע ממאבקים ואיך להתנהג כשיש מאבק. רציתי מאד לדעת איך וליצור יחסים טובים, אך בד בבד לשמור על גבולות שיאפשרו לי להיות אמא, ויחד עם זאת להמשיך ולנהל את חיי בשאר מעגלי החיים שלי: עם בן הזוג שלי, עם חברים, תחביבים ופיתוח הקרירה שלי.

אחרי שנים של חיפושים מצאתי אותם גם עם קריאת ספרים והתייעצויות עם הורים אחרים, אך בעיקר מהדרכה שקיבלתי ממומחים בתחום ההורות.

כיום יש לי גם ניסיון של למעלה מעשרים שנים עם מאות הורים. מה לעשות, אף אחד לימד אותנו להיות הורים!

בשביל זה אני כאן. את התשובות שקיבלתי אני רוצה להעביר לכמה שיותר הורים. כי אומנם לא פשוט להיות הורה אך עם ידע והדרכה נכונה זה עשוי להיות הרבה יותר קל. עובדה! אני הצלחתי.

אני מומחית בהדרכת הורים! אני מזמינה אותך לחלוק יחד איתי את הכלים שיעזרו לך להפוך את ההורות למועילה אחראית ויחד עם זאת מהנה ומספקת. הורות שתאפשר לך גם להיות הורה טוב וגם נהנה מחיי חברה זוגיות ולממש את הרצונות והחלומות שישנם אי שם בלב פנימה ולא העזת לחלום שהם יתממשו.

אני מזמינה אותך להשתייך למאות הורים שלוויתי והדרכתי ביותר מעשרים שנים.

המומחיות שלי היא ליווי והדרכת הורים לילדים צעירים

אני מאמינה בכל ליבי שהורות היא חוויה משמחת ומספקת

   הורים טובים הם הורים שטוב להם 

 

לחצו כאן לקריאה על הדרכת הורים

לחצו כאן לקריאה על ההרצאות

.אני מזמינה אתכם לשיחת הכרות ללא כל התחייבות