הדרכת הורים


מעוניינים לחזק את הביטחון שלכם כהורים ?

רוצים ילד עם ביטחון עצמי ?

רוצים גם להציב גבולות וגם לשמור על יחסים טובים עם הילדים? 

רוצים לדעת כיצד להתמודד עם הפינוק הצרחות והקריזות של הילד שלכם?

אתם לא לבד! מיליוני הורים, אובדי עצות, נמצאים יחד אתכם באותה סירה.

 לפניכם סירת הצלה שתמנע מהספינה המשפחתית שלכם לשקוע

 

ההורים הם הדמויות המשפיעות ביותר על הילד- כיצד תשפיעו לטובה?

 

להיות הורה זהו מקצוע, וללמוד להיות הורה זו הכשרה שונה לגמרי מכל הכשרה אחרת. את ההכשרה הזו לא מלמדים בשום מקום ואין חוברות הדרכה.בנוסף לזה כל ילד הוא עולם ומלואו, וכל הורה ניחן בתכונות אישיות ובעקרונות איתם הוא מגיע להורות אשר מלווים אותו לאורך כל הדרך. בסדנאות הורים תכירו את עצמכם כהורים תקבלו כלים ותלמדו כיצד לסגל תכונות חינוכיות בעזרתן תוכלו להעניק לעצמכם ולילדים דרך טובה ויעילה לחיות חיים מלאים ומאושרים.

מהי הדרכת הורים ומה יצא לך מזה בכלל?

שגרת היום התובענית, מונעת מאתנו פעמים רבות לעצור ולהביט סביבנו באופן אובייקטיבי. בסדנאות הורים המועברות בשעות הערב אחת לשבוע – נעצור לשעה קלה את מרוץ החיים, ונתבונן לעומק בנושא החשוב מכל: חיי המשפחה וחיי הילדים. תקבלו כלים להתמודדות עם הילדים וליצירת קשר שלא יהיה רק חם ואוהב אלא גם מכיל מחזק והרמוני עם כל בני המשפחה.  קבלו כלים אשר יסייעו לכם לתקשר באופן נכון ורגוע עם ילדכם כשלנגד עינכם עומדת המטרה העיקרית: הגשמת החזון המשפחתי אליו אתם שואפים בדרך היעילה ביותר  לפחות עד שהילדים יעזבו את הבית.

 

נושאי לימוד בהדרכת הורים מטפלים בנושאים רבים כמו: איך לצאת ממאבקי כוח עם ילדים, איך להפסיק את תופעת הפינוק של הילדים, כמו מה לעשות במקום להעניש ולתת פרסים על התנהגות מפריעה, מה לעשות כשהילדים רבים ועוד נושאים רבים ומגוונים.

הדרכת הורים, מעניקה לכם ההורים כלים שיעזרו להיות יותר ברורים בטוחים וסמכותיים

מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית  צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים אחזור אליכם בהקדם.