חינוך ילדים בגישה קצת אחרת


אני עובדת עם הורים כי... הילדים בסדר גמור!

 אתם מרגישים שהבקשה שלכם נכנסת מאוזן אחת ויוצאת מהשנייה? משהו פה ככל הנראה לא תקין וזה לא הילדים.

האני מאמין שלי, הוא כי העבודה עם הילדים מתחילה בכם. איזון אישי של ההורים וגישה מתונה לחיים, תיצור אווירה אחרת בבית.

חינוך ילדים בגישה קצת אחרת

אווירה משפחתית נעימה ורגועה, ילדים שמשתפים פעולה מלאי שמחת חיים אהבה וכבוד להוריהם ניתנת להשגה. הורים רבים חשים כי הם מפספסים את חוויית ההורות במהותה, כשכל פנייה אל הילד בבקשה לביצוע משימה או מטלה הופכת למריבה ולאווירה לא טובה אינה הכרח המציאות. היא יכול להיות אחרת. 

אני עובדת עם הורים... כי הילדים בסדר גמור! הילדים בעיקר בגיל הרך הם כחומר ביד היוצר. עיצוב אישיותם ועתידם נתון הרבה בידיכם ההורים. אם תצליחו להקרין את הסמכות ההורית, תוכלו להשיג את כל המטרות ההוריות שלכם (עצמאות, אחריות, שיתוף פעולה)  וכך גם ליהנות מכל רגע עם הילדים – להפוך את חוויית ההורות למשימה קלה, פשוטה, ובעיקר כזו שתמלא אתכם גאוה ואושר.

התפקיד שלי כמאמנת משפחתית הוא להוביל אתכם.  יד ביד נצביע ונזהה את הנקודות בהן מוטב להרפות ונבחר את המקומות בהן יש צורך בהקפדה ובעמידה על עקרונות. שינוי של ההתנהגות והתגובות שלכם ביום יום יוכלו לשנות לגמרי את התמונה, ולהקל באופן משמעותי על האופן בו מתנהל סדר היום השגרתי בביתכם.

אני מזמינה אתכם ללמוד יחד איתי בעזרת אימון משפחתי אפקטיבי את רזי המקצוע החשוב ביותר – ההורות. אימון משפחתי יהפוך בזמן קצר כל חיכוך לחיוך, ויאפשר לכם להשיג האווירה רגועה ושלווה וליחסים טובים עםהילדים כמו שחלמתם לפני שהפכתם הורים.

השיטה האדלריאנית, שעל עקרונותיה אני מבססת תהליכי אימון משפחתי, דוגלת בעקרונות השייכות, הבחירה והסובייקטיביות. במהלך אימון משפחתי נלמד כיצד להעניק לילדינו את תחושת השייכות ללא תנאים. כיצד להשאיר בידו של הילד את זכות הבחירה ויחד עם זאת ללמד אותו להתחשב לכבד ולהוקיר את החיים שהענקתם לו.

צרו עוד היום לתאם שיחת הכרות