תפקיד ההורים


להאמין. להאמין כי יש בכם את הכוח למצוא את השקט הפנימי, אשר יקרין ישירות על התנהגות ילדיכם.
להקשיב. להתמיד בהתנהגות אשר תוכתב לכם במהלך האימון. אימון אישי למשפחות מוכח ככלי יעיל להקניית יסודות חינוך בריאים.
לאמץ דרך חיים. לצלוח את האימון ולהמשיך באומץ לעבר המשכיות חיים רגועה, נינוחה, ומלאת אמון הדדי.

האמינו ביכולתכם להיות הורים!

וויכוחים, סכסוכים ומריבות על כל בקשה קטנה וכל משימה שגרתית פשוטה מרוקנים אותנו מאנרגיה. לפעמים אנחנו מרגישים שפשוט אין לנו את הכלים ואת היכולות לחנך, מרימים ידיים ומוותרים. אני מאמינה שבכל הורה יש את האינטואיציות והיכולת לחנך ולגדל ילדים באהבה ובנינוחות, אך את האמונה בתהליך ובהצלחתו לא אוכל להטמיע בכם – עליכם להאמין.

היו נאמנים לתהליך

ההחלטה להתחיל בתהליך אימון משפחתי אינה פשוטה, והיא דורשת מכם סבלנות רבה ורצון רב להצליח. במהלך אימון משפחתי אשתדל להעביר אליכם מניסיוני ומהכשרתי המבוססים על שיטה מבוססת ובעלת אחוזי הצלחה גבוהים המכונה השיטה האדלריאנית, תפקידכם הוא לנסות ולהטמיע את שיטות החינוך ולשנות את הגישה אל הילדים בנקודות מסוימות אך חשובות ביותר. 

לראות את העולם מנקודת מבטו של הילד, להעניק תחושת ביטחון ושייכות, לאפשר לילד את זכות הבחירה ולהעניק לו סמכויות, כל אלו הן נגיעות מהמסלול המעשיר של אימון משפחתי, תפקידכם יהיה להטמיע את השינויים המהותיים והבסיסיים האלו באורח החיים ובשגרה היום יומית.
להמשיך הלאה לחיים מלאי אושר ואהבה

בסיום אימון משפחתי, יהיו לכם את הכלים ואת הידע הנדרש בכדי להשרות בבית את האווירה המשפחתית הרגועה עליה תמיד חלמתם. משפחות רבות אשר עברו אימון משפחתי אצלי, ממשיכות באומץ לקראת חיים שלווים והורות עשירה עם ילדיהם. פנו אלי בכדי לקבל המלצות חמות או בקרו בעמוד ההמלצות שבאתר, וצרו קשר עוד היום בכדי לשנות את השגרה הנוקשה לשגרת חיים מלאת חיוכים והבנה.